Vybavení Auto-moto-pneuservisů včetně nákladních

Vyhledávání

Vybavení Auto-moto-pneuservisů včetně nákladních

Jsme schopni kompletně vybavit Vaši provozovnu.

Hevery, zouvačky, vyvažovačky, diagnostika, startování, spottery, svářečky, kompresory, skříně, lakovny.

Po závazné objednávce stroje dovezeme na místo určení po celé České a Slovenské republice.

Naši technici provedou odbornou instalaci a jsme připraveni poskytnout kompletní záruční i pozáruční servis.

Jedná se o nové stroje, které svou cenou a kvalitou  konkurují strojům použitým.

 

Informace o nás:

Firma působí na českém trhu již patnáctým rokem, kde již dříve začala s produkcí ručního a elektrického nářadí značky Mannesmann a KS Tools.
Tyto značky oslovily nejen profesionály ze servisů, ale i široké okolí fanoušků hobby programu, kde výrobce vytvořil taktéž velký prostor k této nabídce nářadí. Samotný prodej nářadí je postaven na obchodní síti firemních obchodních partnerů, přes které lze jednotlivé druhy nářadí objednat.Prodej je utvářen i regionálně.
K další renomované značce nářadí pod názvem KS Tools, firma dostala možnost prodeje nejen u nás, ale i v sousedním Slovensku.Tato značka KS Tools má velmi profesionální charakter a tím i široký záběr sortimentu pro své uzivatele. Připomíná svojí kvalitou a designem velmi známou a mezi zákazníky oblíbenou značku Hazet od výrobce ze sousedního Německa. Taktéž značka KS Tools lze objednat u našich firemních obchodních partnerů, kteří Vás budou ochotni informovat o stávající a nové profesionální produkci, kterou připravil k porovnání ke konkurenci samotný výrobce KS Tools. Ke kompletní produkci značek Mannesmann a KS Tools výrobci připravily katalogy, které slouží k plné informovanosti zákazníkům a lze je taktéž externě objednat i z webové firemní stránky.

Akční nabídka

V této kategorii nejsou žádné produkty.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.